U konkurenciji od 200 natjecatelja

Borci varaždinskog Jiu Jitsu kluba ostvarili odlične rezultate u Zagrebu

Objavljeno: 12.05.2016. 14:38

Zadnja izmjena: 12.05.2016. 14:39

U Zagrebu je proteklog vikenda održano jubilarno deseto otvoreno Prvenstvo Hrvatske u brazilskom Jiu Jitsu, a varaždinski natjecatelji ostvarili su odlične rezultate.

Natjecanje je okupilo 200-tinjak natjecatelja iz sedam zemalja iz regije i šire.

Članovi varaždinskog Jiu Jitsu kluba BJJ Varaždin postigli su odlične rezultate na natjecanju. Vanja Ivanuša je u konkurenciji od 13 natjecatelja u kategoriji bijelih pojaseva do 70 kg osvojio prvo mjesto. To je ujedno i prva zlatna medalja za nedavno osnovani BJJ Varaždin. Petra Vargek osvojila je prvo mjesto u kategoriji žena do 58,5 kg i drugo mjesto u otvorenoj kategoriji bijelih pojaseva (sve težinske kategorije). Marko Martinec je u konkurenciji plavih pojaseva do 82 kg osvojio drugo mjesto.