Članovi Karate kluba Varaždin osvojili šest medalja u Nedelišću

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 11.01.2016. 17:54

Zadnja izmjena: 17.02.2016. 09:53

Prije nastupa na izuzetno jakom karate turniru u Samoboru idućeg vikenda, članovi Karate kluba Varaždin nastupili su u subotu na Međužupanijskoj karte ligi čije je drugo kolo održano u Nedelišću te osvojili šest medalja.

Dorian Kalajdžija osvojio je dvije medalje. Zlatnom se okitio u kategoriji mlađi kadeti do 48 kilograma gdje je u finalu bio bolji od Josipa Slukića iz Globusa. Nastupio je i u kategoriji kadeti do 52 kilograma gdje je u finalu izgubio od Tea Kečkeša iz Globusa.

Dvije medalje osvojio je i Tibor Kovačić. Zlatnu u kategoriji učenici iznad 46 kilograma. U finalu je pobijedio Patrika Žlibara iz Ivanca, dok je srebro osvojio u kategoriji mlađih kadeta iznad 57 kilograma.

Leona Gulija osvojila je broncu u kategoriji učenice do 44 kilograma, a medalju istog sjaja osvojio je Lovro Rozman u kategoriji mlađih kadeta do 52 kilograma.

Istaknimo da je drugo kolo Međužupanijske lige okupilo 175 boraca iz trinaest klubova sa sjevera Hrvatske te nekoliko boraca iz Slovenije.

Varaždinskim karatistima slijedi turnir u Samoboru.