Dabrovi „na mišiće“ dobili MRK Ivanić – 34:24

Objavljeno: 28.08.2014. 08:52

Rukometaši GRK Varaždina 1930 upisali su novu pripremnu pobjedu kontra novog premijerligaša Ivanića. Gosti bolji prvu trećinu utakmice, ostatak je pripao Dabrovima.

Varaždinski rukometaši su dobro otvorili utakmicu (4:1 vodstvo), međutim nakon 15 minuta igre vodili su – gosti (5:6). Prednost su održavali narednih deset minuta, imali čak i dva razlike (8:10), ali su Dabrovi do odmora napravili 7:1 seriju i već prvo poluvrijeme zaključili sa značajnom prednošću. U nastavku je ta prednost dodatno rasla, do konačnih 34:24, na krilima raspoloženih Horvata (7 pogodaka), Vidačeka (6) i Tokića (5). Predstavio se i mladi reprezentativac Matija Špikić, 18-godišnji vratar stigao iz Ludbrega.

U petak (29. kolovoza) Dabrovi će nastupiti na međunarodnom turniru u Ivancu, a uz domaćina Ivančicu te Varaždin sudjeluju i slovenski prvoligaš Jeruzalem Ormož i Drava Ptuj. Generalka za novu sezonu je u utorak (2. rujna), protiv Croatia osiguranja Zagreb.