FOTO Lagani obračun Dabrova s Medvjedima

Objavljeno: 30.09.2015. 20:58

Zadnja izmjena: 24.02.2016. 14:13

Rukometaši GRK Varaždina 1930 upisali su novu uvjerljivu pobjedu u Premijer ligi, s uvjerljivih 34:27 pobijedili su skromni sastav Medveščaka.

Sve je što se rezultatske neizvjesnosti tiče bilo riješeno već u prvom poluvremenu, ma zapravo je mnogo toga bilo jasno već nakon šest minuta igre u kojima su Dabrovi ekspresno stigli do 6:1 prednosti. Jesu doduše gosti iz Zagreba 10 minuta kasnije smanjili na 8:6, držali i do 22. minute kakav-takav priključak (12:9), ali je onda Varaždin 1930 napravio novu 6:0 seriju i pobjegao na 18:9. Na odmor se otišlo s 18:10.

Drugi dio doslovno odrađivanje posla, s oscilacijama u domaćem sastavu (Medvjedi smanjili na 20:16 pa Dabrovi pobjegli na 28:19...), imao je Varaždin u 57. minuti i rekordnih plus 10 (34:24), da bi u završnici gosti ipak ublažili poraz, na konačnih 34:27. U varaždinskim redovima izvrsni Šipić i Vujović, Huđ se istaknuo s 4 lijepe asistencije (uglavnom baš na Šipića), vratari su ravnopravno podijelili svoj učinak - i Špikić u prvom i Črnila u drugom poluvremenu (uz nepunu minutažu) upisali su po osam obrana.

U sljedećem kolu Varaždin 1930 je gost Moslavine.