uspješni u dugom selu

FOTO Mladi stolnotenisači iz STK Starr ostvarili odlične rezultate na kadetskom Prvenstvu Hrvatske

Objavljeno: 21.05.2018. 17:58

Zadnja izmjena: 21.05.2018. 18:03

U Dugom Selu održano je Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje u stolnom tenisu na kojem su odlične rezultate ostvarili igrači i igračice varaždinskog STK Starr.

Leon Šantek osvojio je 1. mjesto u igri muških parova s Lovrom Zovkom (GSTK Zagreb) i 2. mjesto u igri mješovitih parova sa Ivonom Štrigom (STK Ljubeščica), te se pojedinačno plasirao od 5. do 8. mjesta izgubivši od finalista Lovre Zovka. Bruna Borovec plasirala se od 5. do 8. mjesta u igri ženskih parova, zatim od 5. do 8.mjesta u mješovitim parovima i od 5. do 8. mjesta u pojedinačnoj konkurenciji, izgubivši od kasnije finalistice Tene Kovaček ( Stk Varaždin) 4:3 (sedmi set 11:9).

Muška ekipa u sastavu Šantek, Milak i Puklavec osvojila je 4.mjesto izgubivši od STK Tis 3:2 u borbi za 3. mjesto. Odlična igra se od Brune Borovec očekuje i slijedećeg vikenda u Osijeku kada se igra Prvenstvo Hrvatske u njezinoj kategoriji - mlađe kadetkinje, a Leon Šantek nastupit će u konkurenciji juniora.