Objavljeno: 16.12.2015. 19:04

Zadnja izmjena: 14.01.2016. 09:56

Rukometaši GRK Varaždin 1930 polagano su s uvjerljivih34:23 pobijedili posljednjeplasirani Karlovac u zadnjem jesenskom kolu Premijer lige rukometaša...

Varaždinski Dabrovi od prve su minute zagospodarili parketom Arene uz Dravu otvorivši rukometni festival kojeg su kasnije zaklju?ili PPD Zagreb i ma?arski Veszprem u sklopu srednjoeuropske SEHA lige. Varaždinski rukometaši još su kakav takav priklju?ak mladoj karlova?koj mom?adi dopustili do 10. minute (7:4) sve nakon toga uvjerljivo je pripalo Varaždincima.

Ve? u 21. minuti bilo je plus 8 za doma?e (14:6) s tom se razlikom otišlo i na odmor (20:12). U nastavku tek održavanje ste?ene prednosti, uz neznatno pove?anje iste, za kona?nih 34:23.

Sjajnu partiju pružio je mladi vanjski Frano Vujovi? (10 pogodaka), odli?ni su bili i Šipi? (7) i Grbac (6), ali i vratarski tandem Špiki? – ?rnila, posebno drugospomenuti koji je u drugom poluvremenu skupio izvrsnih 13 obrana.

Ovom pobjedom Varaždinski Dabrovi zaklju?ili su odli?nu polusezonu, u kojoj su nakon skromnijeg starta uvjetovanog brojnim ozljedama, ali i žestokim ritmom (Premijer liga i europski Kup EHF-a) do kraja jeseni ulovili drugo mjesto hrvatskog prvenstva, odmah do zagreba?ke Dubrave na ?emu trener Vladimir Vujovi? i mlada varaždinska škvadra zaslužuju velike ?estitke.