iz ak sloboda

FOTO Valentino Bečeheli osvajač je zlata i rušitelj hrvatskog rekorda!

Objavljeno: 04.03.2018. 10:48

Zadnja izmjena: 04.03.2018. 10:51

U Zagrebu je 3. ožujka, u novoj atletskoj dvorani, održano dvoransko prvenstvo Hrvatske u kružnim trkama za mlađe uzraste u kojem je AK Sloboda imao 4 predstavnika, a jedan među njima, Valentino Bečeheli srušio je rekord.

Ovo prvenstvo organizirano je kako bi se dala prilika mlađim uzrastima da naprave rezultate i osvoje medalje u disciplinama dužim od 60 metara, a AK Sloboda imao je 4 predstavnika i svi su opravdali svoje nastupe visokom plasiranošću.

No, među njima najviše se istaknuo Valentino Bečeheli koji je, ne samo osvojio zlatnu medalju na 200 metara s rezultatom 23.61, nego je i srušio hrvatski kadetski rekord.

Medalju je osvojila i Rahela Lešćak koja se na 400 metara s rezultatom 58.80 plasirala na 2. mjesto, dok od ostalih nastupa treba spomenuti i Martu Novak koja je na 400 metara zauzela 4. mjesto s rezultatom 59.74 te Paulu Šimunčić koja je na 3000 metara također zauzela 4. mjesto s rezultatom 11:37.74.