Objavljeno: 09.08.2015. 20:07

Zadnja izmjena: 04.03.2016. 14:53

Nedjeljnim susretima kompletirano je prvo kolo Županijskoj nogometnog kupa, a najneizvjesniji susret odigran je u Donjem Kućanu gdje je domaći Zelengaj pobijedio Mladost iz Margečana 2:1.

Nogometaši iz Donjeg Kućana poveli su preko Matije Šeleka u 10. minuti, a samo nekoliko sekundi kasnije nogometaši iz Margečana su izjednačili. Zabio je Dalibor Solina te se tim rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu domaćin je stigao do pobjede. Slavlje im je donio Valentino Mlakar golom u 74. minuti.

U preostalim susretima do najviše pobjede stigao Varaždin koji je deklasirao Vinicu s 10:0. Uvjerljiv je bio Nedeljanec svladavši Majerje 6:1, dok je Karlovec s 5:0 bio bolji od Struge Rovokop.

Nova Ves je pobijedila Vindiju 2:1, istim rezultatom je Podravac bio bolji od Vratna, Srakari su s 3:0 svladali Slobodu ŠN, Dubravka Plitvicu u Selniku 3:1, Dinamo u Babincu Beretinec 4:2, Rudar 47 Polet u Tuhovcu 2:0, Novakovec Bednju (S) 4:0, Poljanec Bukovčan 1:0, Bukovčan 27 Lunjkovec 4:1, dok je Sloga iz Slokovca Mladost u Sigecu 4:3.

Sljedeće, drugo kolo Županijskog kupa na rasporedu je 15. i 16. kolovoza.