GRK Varaždin nakon tri kola preuzeo vrh Premijerlige!

Objavljeno: 21.09.2013. 09:54

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Rukometaši GRK Varaždina upisali su i treću uzastopnu pobjedu u Premijerligi, u Vinkovcima su s uvjerljivih 29:19 bili bolji od Spačve. Ovom su pobjedom zasjeli na sam vrh tablice Premijerlige.

Varaždinci su u Vinkovcima prezentirali sjajnu obranu doslovno od prve minute, u prvih su 20 minuta igre primili svega – 4(!) pogotka. Bilo je u tom trenutku već 8:4, do odmora 13:8, a u 40. minuti čak – 19:10! Završnih 20 minuta igralo se uglavnom gol za gol, do konačnih 29:19 u korist GRK Varaždina. Uz vrhunsku obranu, ključ visoke pobjede je i u velikom broju raspoloženih igrača u napadu, s podjednakim učinkom – najefikasniji je bio Horvat sa 6 pogodaka, Herman je postigao 5, Kuduz i Tokić po 4, Mišković 3...

SPAČVA – GRK VARAŽDIN 19:29

Spačva VKCI:  D. Stojanović (13), Rimac (1) Adamčević, Stojnović 4, Androš, Oroz 7, Kalaica, M. Mišić, Šarenac 1, Lasić, Mile Mišić 3, D. Tomašević 1, Čutura, Smetiško 1, Džijan, Z. Tomašević 2.

GRK Varaždin:  Grd (3), Balent (5), Težak, Vujović, Melnjak 1, Jeftić 1, Horvat 6, Trojko, Kontrec 2, Vincek, Sršen 2, Vidaček 1, Kuduz 4, Mišković 3, Herman 5, Tokić 4.