Gulija, Ciglar i Nikolić zlatne u Nedelišću

Objavljeno: 30.03.2015. 14:16

Petnaestero članova Karate kluba Varaždin proteklog vikenda nastupilo je na desetom po redu Cro cupu u Nedelišću te osvojilo tri zlatne medalje.

U konkurenciji od 399 natjecatelja iz 45 klubova iz pet zemalja ( BiH, Slovenija, Hrvatska, Mađarska i Austrija), prva mjesta osvojili su Leona Gulija u kategoriji mlađih učenica preko 36 kilograma, Tara Nikolić kod mlađih kadetkinja do 45 kilograma i Ivona Ciglar u mlađim kadetkinjama do 50 kilograma. Drugo mjesto je osvojila Jana Svržnjak u kategoriji učenica do 40 kilograma, dok su treća mjesta osvojili Lana Tumpa u kategoriji mlađih učenica do 28 kilograma, Tibor Kovačić u učenicima preko 46 kilograma,  Lana Korotaj u učenicama do 40 kilograma, Mateo Jakopanec u učenicima do 42 kilograma, Luka Hrupački u učenicima do 34 kilograma i Marin Dilber u mlađim učenicima preko 38 kilograma.

Za klub su nastupili i bez medalje ostali Leon Volarić, Luka Salihović, Tin Herceg, Jurica Golubić i Antonija Engler.

Iduće natjecanje na kojem će nastupiti karatisti Varaždina je u Đurđevcu 11. travnja.