Herceg, Lukavečki i Hranić u pobjedi Hrvatske protiv Luksemburga

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 23.09.2015. 10:05

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

Mininogometna reprezentacija Hrvatske ostvarila je u utorak i drugu pobjedu na Europskom prvenstvu u Vrsaru, a svoj doprinos dala su dvojica nogometaša iz varaždinskog kraja. Riječ je o Alenu Hercegu i Zoranu Lukavečkom koji se u pobjedi 4:0 protiv Luksemburga nisu upisali u strijelce, već su imali zavidnu minutažu.

Hrvatska je rano povela, već u 5. minuti Prpić je pogodio za 1:0, ali nakon toga lopta nije htjela u gol sve do 25. minute kad je Smok pogodio za 2:0. Samo minutu kasnije Šimić je zabio za 3:0, a konačnih 4:0 postavio je Orlović u 33. minuti.

Naša je reprezentacija imala još nekoliko dobrih prilika koje nije uspjela iskoristiti, a nekoliko je udaraca obranio vratar Luksemburga.

U izglednim prigodama našli su se i Lukavečki i Herceg, no nisu bili precizni.

Rezervni vratar Nikola Hranić nije ulazio u igru.

S obzirom da je Izrael u ranijem terminu pobijedio Litvu, Hrvatska i Izrael u četvrtak u 20 sati igrat će utakmicu za prvo mjesto u skupini A.