Hrvatske košarkašice poražene, Monika Bosilj igrala 11 minuta

Objavljeno: 18.06.2013. 11:25

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Hrvatske košarkašice poražene su na Europskom prvenstvu u trećem susretu u skupini od košarkašica Češke, rezultatom 74:68, i tako u drugi krug ne prenose niti jednu pobjedu...

Naše košarkašice su se borile koliko je to bilo u njihovim mogućnostima, na nakon dobro početka, susret se "prelomio" u trećoj četvrtini, kada je Češka otišla na 58:42. Hrvatska se odličnom serijom 13:2 vraća na samo minus pet, šesti minuta prije kraja, no Čehinje se ponovno odvajaju.

U redovima Hrvatske najefikasnije su bile Lelas i Slišković, sa 13 koševa. Varaždinka Monika Bosilj imala je na ovom susretu značajniju minutažu, igravši čak 11 minuta. Nije se upisala u strijelce, vidjeli smo jedan pokušaj trice i dvije osobne pogreške.

Hrvatska tako u drugi krug ne prenosi niti jednu pobjedu te će eventualni plasman u četvrtfinale biti vrlo težak. Naše košarkašice čekaju utakmice s Francuskom, Srbijom i Velikom Britanijom.