Karate klub Aik zaključio sezonu s čak 18 medalja u Dugom Selu

Piše: eVaraždin.hr

Objavljeno: 18.06.2013. 10:13

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Topli?ki karatisti sudjelovali su 15. lipnja na posljednjem ovosezonskom turniru Hrvatskog Kyokushinkai Karate Saveza u Dugom Selu koji se boduje za Prvenstvo Hrvatske.

U konkurenciji stotinjak najboljih full contact boraca ?lanovi Aika osvojili su ?ak 6 prvih, 5 drugih i 8 tre?ih mjesta. Ukupna zbirka medalja u sezoni 2012./13. zaklju?ena je brojkom 99 medalja od ?ega ?ak 26 zlata, 29 srebra i 44 bronce.

Zlatne medalje u Dugom Selu osvojili su: Lara Hrasti?, Lana Šimek, Dominik Bešeni?, Marta Ivanek, Toni Dvorski i Nikolina Pantaler. Srebrom su se okitili: Monika Balažinec, Marin Šebrek, Ana Zorman, Antonela Svetec  i Andrija Ivanek, dok su bron?ani bili: Marko Horži?, Karlo Nofta, Lorena Valent, Leon Rabuzin, Lucija Koš?ak, Martina Zorman i Mirta Koš?ak.

Glavni trener kluba, Saša Josip Milec, bio je i jedan od glavnih sudaca na turniru, a ekipu su uz borilišta vodili pomo?ni treneri Sanjana Miloševi? i Ozren ?osi?.

Iz kluba isti?u podršku svojih navija?a koji su pratili topli?ke karatiste na turnir, te najavljuju ljetne treninge i pripreme za novu sezonu.