Karate klub Klenovnik osvojio 6 medalja na međunarodnom turniru u Nedelišću

Objavljeno: 29.03.2015. 15:11

Članovi karate kluba Klenovnik nastupili su u subotu, 28. ožujka, na međunarodnom karate turniru "10.CRO CUP Nedelišće".

Na međunarodnom karate turniru sudjelovalo je 386 natjecatelja iz 45 klubova i 5 država.

Karate klub Klenovnik nastupio je sa svoja četiri karatista koji su se predstavili u odličnom izdanju te osvojili ukupno šest medalja.

Prva mjesta i zlatne medalje u borbama osvojili su Adrijan Stančić (ml.učenici-30) i Lana Pavlaković(ml.učenice-32).

Za drugo mjesto i srebrnu medalju izborio se Noa Bančić(ml.učenici-26). Vrlo blizu medalje bio je i Hrvoje Lazar koji je u repasažnom nastupu za brončanu medalju nažalost izgubio.

Lana Pavlaković nastupila je i u kategoriji kate ml. učenice te osvojila drugo mjesto, dok je Noa Bančić u kategoriji kate cicibani osvojio odlično treće mjesto.