Karate turniri u Križu i S. Brodu: Kovačić i Rozman zlatni, a Ciglar i Kalajdžija srebrni

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 26.10.2015. 16:40

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:09

Članovi Karate kluba Varaždin proteklog vikenda bili su vrlo aktivni. Enes Garibović nastupio je na jakom međunarodnom turniru u Venecija i osvojio broncu, dok su ostali članovi nastupili na turnirima u Slavonskom Brodu i Križu te kući donijeli još četiri medalje.

Turnir u Slavonskom Brodu okupio je 350 natjecatelja iz Hrvatske i BiH-a, a Ivona Ciglar kod kadetkinja do 50 kilograma osvojila je drugo mjesto.

Isti broj natjecatelja iz Hrvatske, BiH-a i Austrije nastupio je u Križu, a trojica varaždinskih karatista osvojili su dva zlata i srebro.
Tibor Kovačić bio je prvi u kategoriji učenici preko 46 kilograma,  isti uspjeh ponovio je Lovro Rozman kod učenika do 46 kilograma, dok je Dorian Kalajdžija stigao do drugog mjesta kod mlađih kadeta do 48 kilograma.