ŽRK KOKA

Koka nije uspjela u Bjelovaru osigurati četvrtu poziciju

Objavljeno: 05.06.2021. 19:30

Zadnja izmjena: 05.06.2021. 19:41

U posljednjem kolu 1. HRL za žene Koka je gostovanju u Bjelovaru kod istoimene ekipe izgubila 23:21 (9:8).

Bio je to susret koji je izravno odlučivao o četvrtom mjestu na prvenstvenoj ljestvici i pripao je domaćim rukometašicama. Od početka susreta rezultat je išao na stranu Bjelovara. U 11. minuti bilo 6:2 i na odmor se odlazi s minimalnom prednošću Bjelovara 9:8.

U nastavku Varaždinke izjednačuju na 9:9 ali to je bio jedini puta da Bjelovarčanke nisu vodile. Do kraja susreta kontrolirale su igru i na kraju slavile 23:21.

U utakmici s malo golova, najefikasnija u redovima Koke bila je Mrazović s pet golova, zatim sačetiri Jalušić i Domjan, Ljubić s dva, te s po jednim pogotokom Balajić, Kuzminski, Rogina, Vrabelj, Strahija i Car.