Kokice sa sjajnom Golubić na vratima pobijedile Bjelovarčanke

Objavljeno: 29.03.2015. 11:13

Rukometašice Koke u subotu su u sklopu 20. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene gostovale kod Bjelovara te pobijedile 28:23.

Jedinu prednost na susretu domaće rukometašice imale su na početku kada su vodile 2:0. Kokice su ubrzo preokrenule na 4:2 te se kasnije odlijepile na plus četiri (8:12), ali prvi dio završio je 13:15.

Drugo poluvrijeme pripalo je Varaždinkama koje su do 45. minute prednost povećale na plus sedam (17:24) te susret mirno privele kraju.

Najraspoloženija u redovima Koke bile su Ivana Dežić i Iva Tomašek sa po sedam pogodaka, a briljirala je i Janja Golubić na vratima skupivši 23 obrane.

U sljedećem kolu rukometašice Neven Hrupeca dočekuju Umag.

Bjelovar – Koka 23:28 (13:15)

Bjelovar: Medved, Markanović (1 obr.), Maras (12 obr.), Nikšić 5, Smilčić 8, Santeković, Fabičević, Tolić, I. Gavrić 4, Mikulić 2, Galetić 1, D. Kuzmić 1, Lupić, P. Kuzmić 1, M. Gavrić, Gašparović 1.

Koka: Dominić, Antolić, Golubić (23 obr.), Jalušić, Pavlović, Elena Halili 4, Varšić, Edita Halili, Vrček, Domjan 1, Tomašek 7, L. Kalaus 3, Dežić 7, Kovačić. Zadravec 6.

Sedmerci: Bjelovar 7/9, Koka 3/3

Isključenja: Bjelovar 7, Koka 4.