Kostelić 21. na drugom treningu spusta u Beaver Creeku

Objavljeno: 01.12.2011. 15:18

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

U američkom Beaver Creeku održan je drugi trening muškog spusta, a njega je najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić završio na 21. mjestu. Najbrži je bio Didier Cuche, dok je Natko Zrnčić-Dim zauzeo 65. poziciju, piše Lovro Štrbinić za SportNet.

Nadolazećeg vikenda skijaše očekuju utrke brzih disciplina u američkom Beaver Creeku. Na legendarnoj stazi Birds od Prey jučer je odrađen drugi trening muškog spusta, a najbrži je bio Švicarac Didier Cuche, ostvarivši vrijeme 1:45,54.

Iza njega smjestili su se Innerhofer, Reichelt, Miller i Kröll zatvarajući poredak prve petorice. Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 21. mjesto s 2,16 sekundi zaostatka za vodećim.

Natko Zrnčić-Dim, drugi hrvatski predstavnik, odradio je nešto lošiji trening, zauzevši 65. mjesto s 4,16 sekundi zaostatka za Cucheom. Danas je na rasporedu posljednji trening spusta. Ivica Kostelić će u njega krenuti kao 24., dok Natko Zrnčić-Dim ima startni broj 52.

Izvor: hrsport.net