Biciklistički klub Maraton Kreidler

Matija Meštrić prvak Hrvatske u ciklokrosu

Objavljeno: 27.01.2016. 11:36

Zadnja izmjena: 15.02.2016. 22:01

Matija Meštrić iz Biciklističkog kluba Maraton Kreidler proteklog vikenda nastupio je na Prvenstvu Hrvatske u ciklokrosu i okitio se titulom državnog prvaka u kategoriji do 23 godine.

Ciklokros je disciplina koja objedinjuje i cestovni i brdski biciklizam, a osim što je Meštrić bio prvi u kategoriji do 23 godine, osvojio je i drugo mjesto u apsolutnoj kategoriji.

U Svetoj Nedjelji nastupilo je još četvero natjecatelja BK Maraton Kreidlera. Stjepan Hunjak kod mlađih juniora osvojio je brončanu medalju, Timotej Kocen u istoj kategoriji radi tehničkih problema s biciklom osvojio je 15. mjesto, Laura Horvat kod mlađih juniorki bila je četvrta, dok je Josip Meštrić osvojio sedmo mjesto u kategoriju juniora.