Mlađi kadeti OK Varaždin Volley prvi na Prvenstvu Regije centar

Piše: eVaraždin.hr

Objavljeno: 07.04.2014. 12:19

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:27

Mla?e kadetska ekipa OK Varaždin Volley osvojila je prvo mjesto na Prvenstvu Regije centar.

Nakon kvalifikacija na završni turnir plasiralo se po osam ekipa u muškoj i ženskoj konkurenciji. Prvo okupljanje održano je prije dva tjedna u Varaždinu u Gradskoj sportskoj dvorani Varaždin, a drugo proteklog vikenda u Daruvaru.

Mla?i kadeti u skupini su pobijedili ekipe OK Croatia Zagreb (2:0), OK Daruvar (2:0) i HAOK Mladost Zagreb (2:1), u polufinalu ekipu OK Centrometal ?re?an (2:0) i u finalu OK Trnje Zagreb (2:1).

Ekipi OK Varaždin Volley pripale su i dva pojedina?na priznanja, Ivan Kušek za najboljeg igra?a i Gabrijel Ivan?i?, kapetan varaždinske ekipe, za najboljeg tehni?ara. Zlatne medalje, pehar i pojedina?ne nagrade uru?ili su predsjednik Hrvatske odbojkaške udruge Zdeslav Bara? i dopredsjednik HOU željko Jur?evi?. Trener perspektivne varaždinske ekipe je Spasoje Todorovi?.

Ovim rezultatom mla?e-kadetska ekipa OK Varaždin Volley plasirala se na državno prvenstvo, koje ?e se održati u Rovinju sljede?i tjedan. OK Varaždin Volley na prvenstvu je sudjelovao i s ženskom mla?e kadetskom ekipom, koja je zauzela peto mjesto.