MŽNL: Jalžabet bolji od Zadrugara, pobjede Plitvice (G), Novog Marofa i Zelengaja

Objavljeno: 14.06.2015. 21:42

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Kompletirano je posljednje 34. kolo Međužupanijske lige, a županijski derbi između Zadrugara i Jalžabeta u Hrastovskom završila je 2:1 u korist Jalžabećana.

Goste iz Jalžabeta u vodstvo je doveo Nenad Hanc u 40. minuti, no u posljednjoj minuti prvog dijela domaćin je izjednačio. Strijelac za Zadrugar iz kaznenog udarca bio je Kristijan Katalenić. Pobjedu Jalžabetu donio je Tomislav Medved u drugoj minuti sudačkoj nadoknade.

Zadrugar je tako prvenstvo završio na petom mjestu lige, dok je Jalžabet završio kao sedmi.

U preostalim susretima gojanečka Plitvica kod kuće je sa 6:1 deklasirala pretposljednju selničku Plitvicu, Novi Marof je kod kuće iznenadio Rudar slaveći 2:1, a veliko iznenađenje napravio je i Zelengaj. Nogometaši iz Donjeg Kučana slavili 3:2 kod Slobode u Slakovcu. Posljednjeplasirani Ivančani doživjeli su pak težak poraz kod Mladosti Komet 5:1.

Novi Marof završio je tako na 11. mjestu lige, Zelengaj je dvanaesti, a gojanečka Plitvica na 13. mjestu. Oni će tako vrlo vjerojatno i sljedeću sezonu igrati varaždinsko - međimursku ligu.