MŽNL: Pobjede Plitvice (G), Novog Marofa i Zelengaja u pretposljednjem kolu

Objavljeno: 07.06.2015. 09:04

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Kompletirano je pretposljednje 33. kolo Međužupanijskoj ligi, a do pobjeda su u tom kolu stigla tri županijska predstavnika.

U Donjem Kučanu domaći Zelengaj porazio je Zadrugar 2:1. Nogometaši iz Hrastvoskog poveli su u 35. minuti preko Marka Šegovića i tim rezultatom otišli na odmor. Strijelac izjednačujućeg zgoditka za Zelengaj bio je Vilim Horvat u 67. minuti, a pobjedu im je donio Valentino Mlakar zabivši u 74. minuti.

Do pobjede je stigao i Novi Marof svladavši Plitvicu u Selniku 5:1. Za Novomarofčane su zabijali dva puta Igor Martan i po jednom Dominik Zeko, Mateo Sakač i Sebastijan Štriga.

Gojanečka Plitvica kod Ivančice je također stigla do visokog slavlja slaveći 5:2. Dva zgoditka za Gojančane zabio je Krunoslav Buhin, dva Jošua Horvat, dok je jedan bio djelo Luke Črnile.

Bez bodova ostao je Jalžabet koji je ugostio Mladost Komet, a završilo je 4:3 za goste iz Preloga.

U sljedećem kolu ujedno i posljednjem sastaju se najbolje plasirane momčadi iz Varaždinske županije, šestoplasirani Zadrugar i osmoplasirani Jalžabet.