Na Aquacityju boćao Mario Grančić - dvostruki svjetski prvak u izbijanju

Objavljeno: 06.06.2015. 16:30

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Na Varaždinskom izletištu Aquacity održan je 16. memorijalni boćarski turnir „Mladen Topić“ u organizaciji B.K.O.S.I. „HVIDR-a Varaždin“...

Sudjelovalo je 12 ekipa iz 6 županija te je kao takav najveći u Varaždinskoj županiji. HVIDR-a potiće takve memorijalne turnire kao znak sjećanja na Domovinski rat i njegove žrtve.

- Prvo mjesto osvojila je ekipa B.K. „A. Starčević“ iz Zagreba, što nije bilo iznenađenje, ako znamo da za njih boća Mario Grančić, koji je bio dva puta svjetski prvak u preciznom izbijanju – naglasili su organizatori turnira.

Drugo mjesto osvojila je ekipa B.K. „Stankovci“ dok je treče mjesto osvojila B.K. „HVIDR-a Varaždin “, i četvrto -  B.K. „HVIDR-a Šibenik.

Organizatori zahvaljuju obitelji Topić  te svim učesnicima i sponzorima na pomoći u realizaciji natjecanja.