Nika Dubovičnik osvojila dvije bronce na mitingu Vidra u Zagrebu

Piše: IT/eVarazdin

Objavljeno: 18.10.2015. 21:22

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:09

Plivači Baroka nastupili su u subotu na mitingu Vidra u Zagrebu, a najbolje rezultate ostvarila je Nika Dubovičnik koja je osvojila dvije bronce.

Natjecanje je okupilo 452 mlađih juniora, kadeta i mlađih kadeta iz 16 hrvatskih i bosanskih klubova. Na programu su bile utrke na 100m u tehnikama delfin, leđno, prsno, slobodno i mješovito, a Barok je predstavljalo 27 članova.

- Zadovoljni smo što je toliki broj djece nastupio na natjecanju. Uz to su svi plivači pokazali lijepi napredak isplivavši svoje osobne rekorde u 25-metarskom bazenu gotovo u svim utrkama u kojima su nastupili - ističu iz PK Barok.

Najuspješnija natjecateljica bila je 9-godišnja Nika Dobovičnik koja je osvojila dvije bronce u E kategoriji. Treća mjesta osvojila je u trkama 100 leđno i 100 slobodno, a osim toga bila je 4. na 100 mješovito i 6. na 100 prsno.

U A kategoriji Luka Cvetko bio je 9. na 100 slobodno, C kategoriji Jakov Igrec 8. na 100 mješovito, te Petra Gašparac 9. na 100 leđno i 10. na 100 mješovito.

U D kategoriji Matej Čok osvojio je 8. mjesto na 100 slobodno, dok je u E kategoriji Erik Hunjek bio 13. na 100 slobodno.

Sljedeći nastup mlađe kategorije Baroka očekuje 7.studenog na Kupu Grada Koprivnice.