Nogometaši Varaždina nakon pobjeda minimalno poraženi u Radoboju

Objavljeno: 12.08.2015. 20:56

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Nakon dvije pobjede u posljednja dva susreta, nogometaši Varaždina u srijedu su doživjeli poraz. Bolji od njih u Radoboju je bio istoimeni domaćin s 1:0.

Riječ je o ekipi koja se natječu u Četvrtoj hrvatskom nogometnoj ligi Središte, a prvi dio susreta završio je bez pogodaka.

U drugom poluvremenu domaćin je stigao do jedinog pogotka na utakmici u 80. minuti. Zabio je Dražen Kranjčec, a razloge primljenog pogotka u posljednjim minuta treba tražiti u tome što je varaždinski trener Rade Herceg izmijenio cijeli sastav.

Varaždinci su nakon pobjede u prijateljskom susretu protiv Međimurja 1:0 i pobjede u Kupu 10:0 protiv Vinice, upisali poraz.

Slijedi im prijateljski susret protiv Mladosti u Ždralovima, koji će se odigrati u subotu.