Nova pobjeda odbojkašica Varaždin Volleya, dečki pružili solidan otpor Rijeci

Objavljeno: 15.11.2015. 08:30

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:08

Odbojkašice Varaždin Volleya upisale su u 6. kolu Prve B lige i treću pobjedu u nizu, slavile su protiv Don Bosca iz Zagreba 3:1, po setovima 25:22, 26:24, 22:25, 25:19. Muški kolege iz Varaždin Volleya izgubili su od vodeće momčadi lige MOK Rijeke 1:3, po setovima 25:19, 21:25, 15:25, 12:25.

Nakon tri uvodna poraza, Varaždinke su zaredale s tri pobjede. Slavile su protiv požeške Vallis Auree na u gostima kod Osijeka, a nova je „žrtva“ bio Don Bosco. Zagrepčanke su se pokazale kao tvrd orah u prva dva seta, treći su i dobile, međutim Varaždinke to nije pokolebalo, završni su set osvojile čak i uvjerljivije nego prva dva.

Odbojkaši Varaždin Volleya pak su u 6. kolu Skupine 2 Prve HOL odlično otvorili susret protiv MOK Rijeke koja je dobila sve utakmice ove sezone i uvjerljivo je vodeća momčad lige. Varaždinci su uzeli prvi set, međutim nakon toga su Riječani „ubacili u višu brzinu“. Varaždin je još u drugom setu ozbiljno odolijevao, međutim treći i četvrti glatko su pripali gostima s Kvarnera.

U idućem kolu odbojkašice Varaždin Volleya gostuju u Zagrebu kod Olimpika, prvih susjeda na tablici (Olimpik je četvrti, Varaždin Volley peti), a slično gostovanje čeka i varaždinske odbojkaše koji – kao četvrti na tablici – odlaze u goste petoplasiranom Splitu.