Novomarofčani dobro namučili favorizirane Splićane

Andrej Švoger

Objavljeno: 05.10.2014. 13:05

Malonogometaši Novog Marofa u drugom kolu Prve hrvatske malonogometne lige gostovali su kod favorizirane ekipe Split Tommy te bez ključnog igrača Samira Krasniqija pružili dobar otpor domaćima. Subotnji susret na kraju je ipak završio pobjedom Splićana rezultatom 2:1

Novomarofčane je u vodstvo doveo Ivan Sokser u 17. minuti, prekrasnom solo akcijom. Minutu kasnije Nikola Pavić izjednačio je rezultat te se s 1:1 otišlo na odmor.

U drugom dijelu prvi su zaprijetili domaći nogometaši preko Fetića, ali bezuspješno. U 23. minuti Martin Šinjori našao se oči u oči s vratarem Jukićem, no njegov udarac zaustavila je vratnica. Tri minute kasnije Fetić je pogodio za slavlje Splita, prebacivši vratara Novomarofčana.

U posljednjih 14 minuta malonogometaši Gorana Mamića uveli su igrača - vratara, no splitski malonogometaši očuvali su mrežu netaknutom te stigli do slavlja.

U idućem, trećem kolu Novomarofčani ugošćuju ekipu Novo Vrijeme iz Makarske, a susret je na rasporedu u subotu od 20 sati.