Novomarofčani ispustili pobjedu u posljednjoj sekundi susreta

Piše: I.Tomasković

Objavljeno: 06.12.2014. 10:50

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Malonogometaši Novog Marofa u 10. kolu Prve hrvatske malonogometne lige ugostili su momčad Brod 035 te odigrali 4:4, primivši pogodak u posljednjoj sekundi susreta...

Poveli su gosti u šestoj minuti preko Marka Družića, a tri minute kasnije Krunoslav Hruškar vratio je stvari na početak. U istoj minuti Matej Gačić je postavio 1:2, no do kraja prvog dijela Novomarofčani su uspjeli preokrenuti pogocima Marina Šinjorija s deset metara u 15. i autogolom Hrvoja Mišića 16. minuti.

U drugom poluvremenu prvi pogodak pao je tek tri minute prije kraja kada je na 3:3 izjednačio Ante Gudelj. U nastavku je "pocrvenio" gostujući igrač Alen Jelčić pa su Novomarofčani to kapitalizirali pogotkom u 39. minuti. Precizan s deset metara bio je Šinjori. I kad su domaći navijači već počeli slaviti, ukazao se gostujući malonogometaš Družić koji je u posljednjoj sekundi postavio konačan rezultat.

Malonogometaši Gorana Mamića upisali su tako prvi ovosezonski remi, a u sljedećem kolu gostuju kod vodećeg Nacionala.