Odličan početak sezone varaždinskih trkača na Turopoljskoj trci

Piše: eVaraždin.hr

Objavljeno: 24.03.2014. 09:11

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:27

U Velikoj Gorici održana je prva ovogodišnja utrka u sklopu trka?kog cestovnog kupa, 22. Turopoljska trka, na kojoj su nastupili i trka?i varaždinskog TK Marathon95.

U ženskoj konkurenciji na polumaratonskoj utrci pobijedila je Tunde Szabo (1:16:10) iz Ma?arske, a od varaždinskih trka?ica Valentina Belovi? osvojila je 3. mjesto (1:26:49), Martina Bezek bila je 5. (1:27:40) a Jasmina Ilijaš 8. (1:30:34). Odli?ni plasmani i vremena rezultirali su pobjedom ekipe TK Marathon95 u ženskoj konkurenciji.

Kod trka?a pobjedio je Mwangi Maina iz Kenije (1:04:37), a Goran Pongra?i? osvojio je 14. mjesto (1:18:32), Saša Moslavac 26. (1:24:35), Tihomir Cenko 27. (1:24:43) i Mario Pongra?i? 33. (1:26:42). Muška ekipa TK Marathon95 osvojila je 4. mjesto, dok je u klupskom poretku ukupni pobjednik utrke TK Marathon95 iz Varaždina te je i vode?i klub u 1. hrvatskoj ligi cestovnog tr?anja.