Oslabljeni Novomarofčani poraženi u gostima kod Vrgorca

Objavljeno: 22.11.2014. 10:12

Malonogometaši Novog Marofa u sklopu osmog kola Prve hrvatske malonogometne lige doživjeli su peti prvenstveni poraz. Nanijeli su im ga malonogometaši Vrgorca koji su slavili 7:3...

Novomarofčani su na gostovanje otputovali bez nekoliko ključnih igrača, no poveli su u 4. minuti preko Josipa Šestaka. Šest minuta kasnije domaći su izjednačili preko Duška Martinca. Isti igrač i Mijo Marinoviću pogocima minutu prije kraja prvog dijela pobrinuli se da domaća momčad ode na odmor s prednošću od 3:1.

U sedmoj minuti drugog poluvremena Krunoslav Horvatić smanjio je na 3:2, no kasnije je ponovo na scenu stupio raspoloženi Martinac zabivši u 30. i 31. minuti za 5:2. U 33. Šestak je svojim drugim pogotkom smanjio na 5:3, ali u samoj zavšnici pogodili su ponovo Marinović i Martinac za uvjerljivo slavlje domaćina.

Ovim porazom malonogometaši Novog Marofa pali su na devetu poziciju lige, a u sljedećem kolu ugošćuju momčad Osijek Kelme.

Vrgorac - Novi Marof 7:3 (3:1)

Dvorana: SD Dom športova, Vrgorac

Gledatelja: 300

Suci: Šestka, Kristić, Pejić, Jokić

Strijelci: 0:1 Šestak (4), 1:1 Martinac (10), 2:1 Martinac (19), 3:1 Marinović (19), 3:2 Horvatić (27), 4:2 Martinac (30), 5:2 Martinac (31), 5:3 Šestak (33), 6:3 Marinović (37), 7:3 Martinac (39)

Vrgorac:Herceg, Šalinović, Grbavac, Zloić, Stanković, Marković, Tolić, Rakušić, Marinović, Martinac, Govorko, Akmadža, Trener: Arben Ademi

Novi Marof: Kišak, Ptiček, Hruškar, Šestak, Horvatić, Marić, Sokser, Jendrok.

Akumulirani prekršaji: Vrgorac 8 (5+3); Novi Marof 6 (1+5)

Žuti kartoni:Marinović (11) – Vrgorac, Horvatić (29), Hruškar (34) – Novi Marof