Prva ŽNL: Cestičani propustili preuzeti vrh, novi trijumf Drave iz Svetog Đurđa

Objavljeno: 17.10.2015. 19:59

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:09

Odigrane su dvije utakmice 9. kola Prve županijske nogometne lige. Polet iz Cestice imao je priliku trijumfom nad selničkom Plitvicom zasjesti na vrh, međutim završilo je 2:2. Drava je bila bolja od Rudara '47, 2:0.

Ono što je posebno zanimljivo, Polet je do 12 minuta prije kraja vodio 2:0 (golovima Punčeca i Lazara), međutim u toj 78. minuti Kosec je smanjio iz kaznenog udarca, a onda šest minuta kasnije Dalibor Horvat i izjednačio.

Drava pak je u „brazilskom štihu“ upisala novu pobjedu, s dva pogotka Juniora (u 14. i 58. minuti) svladala sastav iz Ladanja.

Ostale utakmice 9. kola igraju se sutra (nedjelja) s početkom u 15:30 sati, u derbiju se sastaju vodeći Nedeljanec i četvrtoplasirani Obreš, a ostali parovi su Orač – Bednja, Mladost (M) – Dubravka, Mladost (Š) – Sloga i Čevo – Ivančica.