Ribiči Varaždin Interlanda osvojili 62. Kup u Garešnici i Uljaniku

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 24.07.2015. 10:16

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Ribiči kluba Varaždin Interland osvojili su 62. Kup Hrvatsko športskog ribolovnog saveza u Garešnici i Uljaniku.

Nastupila je 51 ekipa u 4 kategorije ( seniori 19, juniori 14, seniorke 11 i juniorke 7 ), ukupno 153 natjecatelja iz cijele Hrvatske, a nakon održanih županijskih i zonskih natjecanja. Riba je malo slabije grizla zbog velikih vrućina, a lovila se babuška, šaran i deverika. Natjecanje je trajalo dva dana i nakon dva natjecanja i završnog ručka podijeljene su medalje i pehari za najbolje ekipe i pojedince u ukupnom ekipnom i pojedinačnom plasmanu.

Medalje i pehare su osvojili seniori ŠRK Varaždin Interland Van den Eynde koji je osvojio zlato (u sastavu Željko Trbović vođa ekipe, Damir Škorić, Ivica-Bonino Hasan i Kristijan Kosmačin natjecatelji ), dok su juniorke ŠRD-a Ivanec bile su treće ekipno. Ivica-Bonino Hasan osvojio je prvo mjesto, a Kristijan Kosmačin bio je drugi u seniorskoj pojedinačnoj konkurenciji. Seniorke ŠRD-a Ivanec zauzele su 5. mjesto, juniori ŠRK-a Varaždin-Interland bili su trinaesti, dok Ivančani bili četrnaesti.