Romelu Crew i ŽNK Trnava Goričan pobjednici Lumini HAKL 3na3 turnira

Objavljeno: 11.08.2014. 17:06

Izvor: Lumini hakl 3na3 turnir

Muška mom?ad Romelu Crew i ženske igra?ice ŽNK Trnava Gori?an u subotu, 9. kolovoza trijumfirali su na prvom Lumini HAKL 3na3turniru koji je organiziran u suradnji s TTS Sportskim centrom.

U muškoj konkurenciji drugo mjesto je osvojila ekipa ŠRD Klju?, dok je tre?e mjesto pripalo ekipi Upala sinusa. Pravo nogometno nadmetanje u kavezu ponudile su i ekipe u ženskoj kategoriji te su uz pobjedni?ku ekipu ŽNK Trnava Gori?an slavile i igra?ice pod nazivom Terce koje su zauzele drugo mjesto, a tre?e ekipa Cestica.

Napeta bitka u jedinstvenoj disciplini cageball odvijala se izme?u vrsnih 22 ekipe, a odigrano je ukupno 50 utakmica. Najbolji strijelac turnira bio je Enes Garibovi? iz pobjedni?ke ekipe Romelu Crew, s postignutih 13 golova. U ženskoj konkurenciji najviše golova postigla je Maja Hip iz ekipe Cestica sa 8 postignutih golova, a najljepši gol turnira postigla je Valentina Kup?i? iz ekipe Terce.

Ovo jedinstveno sportsko doga?anje podržali su mnogi partneri koji su, uz medalje i pehare organizatora, osigurali vrijedne nagrade za najbolje ekipe. Tako su najbolji strijelci turnira osvojili video kameru, dar tvrtke Makro Mikro. Najbolju mušku ekipu Adidas je nagradio nogometnim štitnicima "Predator", dok je Sportvision sve igra?e prvoplasiranih mom?adi u obje kategorije, te najbolje strijelce nagradio poklon bonom od 100 kuna. Rox je pripremio poklon pakete za tri prvoplasirane muške ekipe, a Podravka je poklon paketima nagradila tri prvoplasirane ženske ekipe. Magazini Rolling Stone i Top Gear darovali su po tri godišnje pretplate, a za vrhunsko osvježenje pobrinula se Jamnica Pro Sport koja je bila službeno pi?e turnira.

Nagrade nagra?enim ekipama predali su organizator turnira Branko Ivankovi? i voditeljica marketinga Lumini shopping centra Alenka Cigrovski.

Uz nogometnu poslaticu u kavezu, tijekom cijelog dana gledatelji su mogli uživati i uz Victus Lumini roštiljadu uz zvuke tamburice u poslijepodnevnim satima. Posebno iznena?enje Victus Lumini priredio je prvim 500 kupaca koji su uz ra?un hipermarketa Victus Lumini u iznosu od najmanje 200 kuna mogli uživati u besplatnim ?evapima u somunu zajedno sa svim igra?ima na turniru.

Ostala iznena?enja za posjetitelje i igra?e pripremili su Kraš, Fructal, Pringles, Coca – Cola, Zve?evo, Velpro, Stridon Promet, Lino, Studena, Paloma, Kelloggs, Studenac i Jana što je izvrstan uvod u daljnje Lumini HAKL 3na3 turnire koji ?e sigurno ponoviti jednaki uspjeh i narednih godina, isti?u organizatori.