Fenomenalni Makedonci ponovno u drugom krugu

Objavljeno: 19.01.2012. 23:45

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Makedonski rukometaši napravili su u Srbiji novo rukometno čudo, pobijedivši Češku i plasiravši se u sljedeći krug natjecanja...

Nakon što su ih milimetri dijelili od pobjede protiv Njemačke, a posljednja Lazarova lopta i dalje je kontroverzna, Makedonci su se pribrali u ključnom susretu pobijedili Čehe, izbacivši ih s natjecanja.

Konačan rezultat glasio je 27:21 za Makedonce, a prvo poluvrijeme proteklo je u obostrano izjednačenoj utakmici, završivši 12:12.

U drugom poluvremenu su Makedonci ubacili u višu brzinu, izgledalo je to kao protiv Poljske i Rusije u Varaždinu, gdje su igrali kao "lavovi" i izborili drugi krug natjecanja.

Protiv Čeha su u nastavku igre u 36. minuti  vodili s tri gola, a u 48. minuti i s četiri pogotka, da bi na kraju susret završio rezultatom 27:21.

Makedonske ulice "gorjet" će sigurno ove noći, a mi se prisjećamo i velikog slavlja u Varaždinu, pod šatorom na Stančićevom trgu...