Rukometašice Koke ipak poražene od odlične Trešnjevke

Objavljeno: 14.12.2013. 19:20

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Varaždinske rukometašice koje su u prvom dijelu sezone uzele u Zagrebu veliki bod favoriziranoj Trešnjevci danas poslijepodne u varaždinskoj Areni su od istog protivnika doživjele poraz rezultatom 26:31.

Gošće iz Zagreba od prve su minute diktirale igru i rezultat, iako su se Kokice sredinom prvog poluvremena konsolidirale, pa čak i nakon pogotka Rie Haček u 21. minuti povele 12:11.

Međutim, uslijedila je 0:5 serija gošći, a upravo je tih +4 za Trešnjevku bila i prednost na poluvremenu (13:17).

U drugom su dijelu Varaždinke uspjele tek u dva navrata smanjiti zaostatak na jedan pogodak razlike, ali bi se odmah potom rukometašice Trešnjevke odvojile, stoga je i na kraju rezultat na semaforu bio uvjerljiv.