Rukometašice Koke porazom se oprostile od domaće publike za ovu sezonu

Objavljeno: 02.05.2015. 18:34

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Rukometašice Koke porazom su se oprostile od domaće publike za ovu sezonu. U subotu su ih u dvorani na Dravi svladale rukometašice Zeline 30:23.

Varaždinske rukometašice u 3. minuti imale su prednost od 4:1, no u sljedeće tri minute gošće su napravile seriju 4:0 i povele 4:5.

U nastavku su održavale minimalnu prednost, a u posljednih deset minuta prvog dijela razliku su povećake na plus šest, osiguravši si miran nastavak susreta. Prvi dio završio je tako 9:15.

U drugom poluvremenu Zelinjanke nisu dopustile priključak Varaždinkama, već su povećale prednost. Najviša njihova razlika iznosila je plus devet u 46. minuti.

U samoj završnici rukometašice Koke su uspjele ublažiti poraz pa je završilo 23:30.

Jedina raspoložena Kokica bila je Ivana Dežić sa sedam postignutih pogodaka, dok su Elena Halili i Stella Mateša dodale po četiri zgoditka.

Varaždinske rukometašice tako su se od domaće publike za ovu sezonu oprostile porazom, a u posljednjem kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene gostuju kod Trešnjevke.