Rukometašice Koke u Virovitici deklasirale Tvin

Objavljeno: 17.03.2012. 09:51

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Rukometašice Koke u srijedu su stigle do svoje devete prvenstvene pobjede. Na gostujućem terenu u Virovitici Kokice su deklasirale domaću ekipu Tvina 37-25...

Varaždinske rukometašice su počele odlično i povele 3-0, da bi se do 15. minute uspjele odijepiti na plus pet. Od tada pa do kraja prvog poluvremena Koka je krenula žustro te svoju prednost do odmora povećala na 13-22.

U drugi dio rukometašice Nikole Škorića ponovo su ušle bolje te u 40. minuti prednost digle na čak plus 15. U samoj završnici Kokice su održavale prednost, da bi je Virovitičanke do kraja smanjile na minus 12. Završilo je 37-25.

Najviše pogodaka u pobjedu Koke ugradile su Petra Oštarijaš i Tea Jalušić koje su obe postigle po osam pogodaka, dok je kod domaće ekipa najsvijetlija točka bila Nataša Miočinović s 11 postignutih zgoditaka.