Rukometašice Koke uvjerljive protiv Bjelovara za četvrtu ligašku pobjedu

Objavljeno: 31.10.2014. 23:19

Rukometašice Koke u petak su u sklopu sedmog kola Prve hrvatske rukometne lige za žene protiv Bjelovara stigle do treće uzastopne pobjede, slaveći 35:25...

Na startu susreta u dvorani na Dravi igrao se pogodak na pogodak, a u šestoj minuti Varaždinke su vodile 4:3. Od 7. do 11. minute gošće su napravile seriju od 4:0 te se odijepile na plus tri.

Prednost od dva do tri pogotka Bjelovarčanke su održavale do 20. minute, no u dvije minute Kokice su serijom 3:0 izjednačile na 12:12. U završnici prvog dijela minimalna prednost selila se s jedne na drugu stranu, a prvi dio na kraju je završio 17:17.

U drugo poluvrijeme bolje su ušle Varaždinke i prednost preselile na svoju stranu. Od 40. do 44. minute tri zgoditka postigla je Stella Mateša i jedan je dodala Stella Mateša za prednost od 26:21. Razliku su zadržale u nastavku te u furioznoj završnici stigle do uvjerljive pobjede.

Najraspoloženija kod Koke bila je Stella Mateša s 12 postignutih pogodaka, Ivana Dežić dodala je osam, dok je na vratima briljirala Sara Dominić s 19 obrana na vratima Koke.

Ovom pobjedom Koka je upisala četvrtu ovosezonsku pobjedu, treće uzastopnu. U sljedećem kolu rukometašice Nevena Hrupeca čeka gostovanje kod Umaga.