Stolnotenisači STKOI Varaždin uspješni na Prvenstvu Hrvatske u Malinskoj

Objavljeno: 10.04.2014. 11:28

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:27

Proteklog je vikenda u Malinskoj na otoku Krku održano 20. stolnotenisko prvenstvo Hrvatske za osobe s invaliditetom.

Prvenstvo su organizirali Hrvatski stolnoteniski savez osoba s invaliditetom i STK Malinska - Dubašica, a sudjelovalo je 127 natjecatelja iz 15 klubova, me?u njima i stolnotenisa?i STKOI Varaždin. Natjecatelji su nastupali u 11 razli?itih kategorija, ovisno o invaliditetu.

Za varaždinski su klub nastupili Nikola Brleni?, Tomislav Špalj, Ivica Vugrinec, Zoran Križanec, Davor Grudi?ek, Sre?ko Crnko, Damir Belaj i Nino Baša.

?lanovi STKOI Varaždin na jubilarnom su prvenstvu osvojili sveukupno ?etiri zlatne, dvije srebrne te jednu bron?anu medalju - zlato su osvojili Brleni?, Špalj, Križanec i Belaj, srebro Vugrinec i Grudi?ek, a broncu Baša.

3. Alen Puši?

U ekipnom poretku prvo mjesto na prvenstvu osvojio je STKOI Uriho iz Zagreba, drugo mjesto pripalo je STKOI Samobor i Sveta Nedjelja, tre?e STKOI Sokol iz Bjelovara, a varaždinski su se stolnotenisa?i plasirali na ?etvrto mjesto.