Triatlonka Jasmina Ilijaš osvojila drugo mjesto na otvorenom prvenstvu u Mađarskoj

Objavljeno: 27.07.2015. 08:16

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Na 26. međunarodnom otvorenom prvenstvu Mađarske u triatlonu ironman distance u Nagyatadu nastupilo je i šest varaždinskih triatlonaca od kojih je fantastičan uspjeh ostvarila Jasmina Ilijaš.

Ilijaš je u konkurenciji 65 natjecateljica osvojila izvanredno 2. mjesto. Utrku koja se sastoji od 3800m plivanja,180km biciklizma i trčanja maratona 42,2km završila je u vremenu 10:36:51 i s tim vremenom za 2. minute poboljšala državni rekord koji je od 2011. držala Željka Šaban iz TK Swibir Zagreb.

Osim nje na utrci je nastupila i Karla Čović te s postignutim rezultatom 13:42:08 osvojila 35. mjesto.

Kod muškaraca u konkurenciji 555 natjecatelja Goran Pongračić osvojio je 26. mjesto s rezultatom 10:08:15, Saša Moslavac 80. mjesto (10:57:44), Nevesin Samac 462. mjesto (14:22:12) te Rožmarić Miljenko 529. mjesto (15:26:57)