U Babincu na dvadesetom Kupu općine Cestica najbolji bio Polet

Piše: J.N./eVz

Objavljeno: 07.08.2014. 10:22

Pod pokroviteljstvom Op?ine Cestica na igralištu Nogometnog kluba Dinamo u Babincu održan je u subotu i nedjelju, 2. i 3. kolovoza tradicionalni Kup op?ine Cestica u nogometu.

Bio je to jubilarni - dvadeseti kup, a uz doma?ina na turniru su sudjelovale i ekipe ostalih cesti?kih županijskih ligaša, NK Bratstvo Otok Virje, NK Polet iz Cestice te NK Vratno.

Prvog dana, u 16 i 18 sati, igrane su polufinalne utakmice, a postignuti su slijede?i rezultati.   NK Polet – NK Bratstvo 7:1 i NK Dinamo – NK Vratno 2:1. Sve utakmice su prvog i drugog dana natjecanja sudili Miro Hantek, Ljubomir Rogar i Branko Markovi?, ?lanovi Županijskog zbora nogometnih sudaca Varaždinske županije.

U nedjelju u 16 sati sastali su se pak NK Vratno i NK Bratstvo, a potom je u 18 sati igrana finalna utakmica. U prvom susretu NK Vratno je rezultatom 3:1 bio bolji od nogometaša iz Otok Virja, a potom se u finalnoj utakmici odlu?ivalo o pobjedniku.

Rezultatom 3:0 pobijedila je ekipa Poleta, a golove su postigli Marko Vidra? (38. minuta) te potom u drugom poluvremenu Goran Miko.

?estitke sudionicima na sportskom nadmetanju i doma?inu na uspješno organiziranom natjecanju uputio je na?elnik Mirko Korotaj, a ?estitkama i podjeli pehara pridružili su se Žarko Rodeš, zamjenik na?elnika i predsjednik Vije?a Op?ine Cestica Tomislav Lazar.