Uspješan nastup stolnotenisača Ljubešćice na turniru u Zagrebu

Piše: eVaraždin.hr

Objavljeno: 17.11.2013. 13:18

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Ovog je vikenda, 15. i 16. studenog, u Zagrebu održan me?unarodni stolnoteniski turnir Memorijal Antun Tova Stipan?i?.

Na turniru je nastupalo 600-tinjak igra?a iz nekoliko država, me?u kojima je bilo i sedmero ?lanova STK Ljubeš?ica.

Ljubeš?ani su ostvarili izvanredan rezultat osvojivši 3 pehara u jakoj konkurenciji. Najbolji je bio Leon Šantek koji je osvojio 2. mjesto u kategoriji mla?ih kadeta, nakon poraza u finalu od Zovka iz Zagreba, dok su 3. bile najmla?e kadetkinje Janja Matijašec i Ivona Štriga nakon poraza u polufinalu od igra?ica iz Srbije i Zagreba.

Od ostalih ?lanova kluba vrlo dobra je bila Patricija Saka?, koja je ospala u ?etvrtini finala kadetkinja. Leona Šantek iznena?uju?e je izgubila u osmini finala, a Damjan Matijašec i Nino Hrelec u šesnaestini finala.

Stolnotenisa?i Ljubeš?ice sljede?i nastup imat ?e na velikom me?unarodnom turniru Memorijal Mirko Abramovi? idu?eg vikenda u Varaždinu.