Uspješan početak godine za atletičare i atletičarke AK Sloboda

Piše: eVarazdin.hr

Objavljeno: 27.01.2014. 07:45

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:27

Ova je godina po?ela uspješno za atleti?are i atleti?arke AK Sloboda - tijekom protekle subote, 25. sije?nja, održala su se dva natjecanja, a Varaždinci su se vratili s odli?nim plasmanima.

Na Otvorenom prvenstvu Zagreba u dvorani za seniore i seniorke nastupile su tri atleti?arke AK Sloboda.

U utrci na 60 metara Mateja Jambroši? osvojila je drugo mjesto s rezultatom 7,83, dok je Lucija Pokos bila ?etvrta s 7,92.

Vlatka Sekirnik bila je druga na 60 m prepone, a finalnu utrku završila je s rezultatom 8,90. U subotu 25. sije?nja održano je i Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje u Rijeci.

Ivan Novko bio je drugi na 60 m s rezultatom 7,52, dok je Jan Ožeg osvojio drugo mjesto u bacanju kugle s rezultatom 14,26.

Ena Krebelj plasirala se u finale utrke na 60 metara, a završila je na petom mjestu s rezultatom 8,23.

Na 60 m prepone Monika Cmre?ki bila je tre?a s 9,71, a ?etvrto mjesto osvojila je Orhidea Leš?ak s 9,76. Ana Majdak bila je peta u bacanju kugle s rezultatom 10,82.