Varaždin upisao pet uzastopni poraz, Podravina s novim trenerom minimalno poražena

Objavljeno: 26.09.2015. 19:01

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

Nogometaši Varaždina i Podravine odigrali su susrete sedmog kola 3.HNL Istok te upisali poraze.

Varaždinci su na domaćem terenu poraženi od Belišća 3:1. Bila je to utakmica bez i jednog opomenutog igrača, a gosti su poveli preko Samira Pohižeka u 31. minuti i s minimalnih 0:1 otišli na odmor.

Isti igrač bio je strijelac u petoj minuti nastavka, a na 0:3 povisio je Ivan Jakovljević u 60. minuti.

Počasni gol varaždinski nogometaši postigli su iz kaznenog udarca u 82. minuti, a realizirao ga je Luka Ivanović.

Novi trener Podravine, Josip Gavranović svoj debi imao je kod Oriolika. Njegova momčad u gostima je poražena s minimalnih 1:0. Pogodak za Oriolik bio je djelo Gorana Divakovića u 77. minuti.

U sljedećem, osmom kolu Varaždin gostuje kod Croatije u Đakovu, dok Podravina ugošćuje Koprivnicu.