Varaždinci osvojili prvenstvo Hrvatske u bowlingu

Piše: eVaraždin.hr

Objavljeno: 15.10.2013. 17:39

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

U subotu, 12. listopada u Bowling centru 300 u Zagrebu, održano je prvenstvo Hrvatske parova u bowlingu.

Predstavnici bowling kluba BK Stadium, Ivan Kreš i Karlo Kreš osvojili su naslov prvaka Hrvatske u paru.

Odličnu igru započeli su u kvalifikacijama gdje su zauzeli visoko treće mjesto, da bi pobjedama u polufinalu protiv favoriziranog BK Zapad i finalu protiv BK Purger priredili apsolutno iznenađenje prvenstva i preuzeli pehar prvaka usred Zagreba.

Zadovoljstvo je još veće ako se uzme u obzir da klub BK Stadium postoji tek malo više od godinu dana i da im je ovo tek druga sezona u 1. Hrvatskoj Bowling ligi.

Uz njih je nastupio par Vladimir Petković i Vjekoslav Kovačić, također iz BK Stadium koji je zauzeo 15. mjesto.

Daljnja natjecanja u 1. Hrvatskoj bowling ligi se nastavljaju ovog vikenda, kad je BK Stadium domaćin zagrebačkoj ekipi BK Zapad.