Varaždinski rukometaši poraženi u susretu 9. kola Paket24 Premijer lige u Poreču

HRS

Objavljeno: 26.01.2021. 16:58

Zadnja izmjena: 26.01.2021. 17:21

Rukometaši GRK Varaždin izgubili su u Poreču od istoimenog kluba u susretu 9. kola Paket24 Premijer lige 18:17 (8:11).

Kao što se i moglo očekivati bio je to susret s malo pogodaka. Varaždinci su mirnije ušli u susret i osim 1:0 za Poreč, stalno vodili. Poreč uspijeva stići njihovu prednost u 20. minuti, kad je na semaforu bilo 6:6. Ali prvi dio ipak pripada gostima. U jednom trenutku imali su plus četiri, da bi na predah otišli s tri pogotka prednosti 8:11.

Velika borba vodila se u nastavku. Nije tu bilo previše ljepote. Uz dosta tehničkih pogrešaka s obje strane, dobrih obrana vratara, neizvjesnost je potrajala sve do posljednjih deset minuta. Tada domaćin preuzima kontrolu nad rezultatom. Nije to velika prednost, pogodak ili dva, ali bila je dovoljna da nešto mirnije i racionalnije odigraju završnicu i ostvare svoju osmu pobjedu ove sezone, a Varaždin je ubilježio prvi poraz.