Varaždinski tenisači osvojili turnire u Zagrebu i Osijeku

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 22.01.2015. 09:51

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Članovi Tenis kluba Varaždin 1181, Maks Kostić-Ferček i Stjepan Ivanek osvojili su turnire u Osijeku i Zagrebu.

Maks Kostić-Ferček osvojio je prvo mjesto na turniru u Osijeku u kategoriji do 14 godina. Varaždinski natjecatelj nije izgubio niti jedan set na turniru, što pokazuje da je u odličnoj formi za nadolazeću sezonu. Bez većih problema pobjeđivao je redom Mateja Dodiga 6:1 i 6:1, Davora Gađića 6:0 i 6:3 te je u finalnom meču nadigrao Lovru Harca rezultatom 6:4 i 6:4.

Stjepan Ivanek prvi je bio u Zagrebu u kategoriji do 12  godina. Pobjeđivao je Ivana Horvata 6:0 i 6:1, Niku Mixicha 6:1 i 6:0, Nazara Oliynikova 6:1 i 6:3 te u finalu Matiju Margetića 6:3 i 6:0. Stjepanu je ovo prvi osvojeni turnir iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.