VIDEO/FOTO: Jalžabet na krilima Medveda razbio Plitvicu u Gojancu

Objavljeno: 04.06.2015. 20:20

Zadnja izmjena: 25.03.2016. 08:55

Na blagdan Tijelova odigrano je osam susreta 32. kola Međužupanijske lige, a u županijskom derbiju između Plitvice i Jalžabeta u Gojancu slavili su Jalžabećani sa 7:1.

Bila je vrhunska partija najboljeg strijelca nogometaša iz Jalžabeta, Tomislava Medveda koji je na tom susretu zabio čak četiri zgoditka..

Domaćina je načeo Dominik Bručić u 15. minuti, 11 minuta kasnije Roko Horvatić povisio je na 2:0, u 42. Tomislav Medved je zabio treći gol Jalžabeta, a Dubravko Car bio je strijelac u posljednjoj minuti prvog dijela za 0:4.

Gojančani su smanjili u 65. minuti preko Jošue Horvata, no Medved je u nastavku postigao još tri zgoditaka. Napadač Jalžabeta zabio je tako u 66., 85. i 88. minuti.

U derbiju 32. kola između Zadrugara i Mladosti Komet u Hrastovskom završilo je 1:1. Strijelac izjednačujućeg zgoditka za momčad Danijela Kolaka bio je Dario Prlog u 86. minuti.

U županijskom srazu Novi Marof je deklasirao Ivančicu 4:1, selnička Plitvica je poražena kod ekipe Naprijed 3:1, dok je Zelengaj u Donjem Kučanu poražen od lidera Nedelišća 2:0.

U sljedećem kolu, 33. kolu najbolje plasirani županijski predstavnik petoplasirani Zadrugar odlazi na noge Zelengaju, dok Jalžabećani, koji su na osmom mjestu, ugošćuju Mladost Komet.