VIDEO/FOTO Malonogometni spektakl: Varteks pred oko 2.000 gledatelja dobro parirao Futsal Dinamu

Objavljeno: 03.01.2016. 18:56

Zadnja izmjena: 22.02.2016. 10:22

Pred oko 2.000 gledatelja u varaždinskoj Areni odigran je pravi malonogometni spektakl u kojem je Varteks dobro parirao favoriziranom Futsal Dinamu. Zagrepčani su na kraju u golijadi slavili 7:4.

U susret je Dinamo pojačao nogometaš Ajaxa Robert Murić, dok se Varteks pojačali Saša Dreven, Josip Golubar, Neven Vukman i Goran Mujanović.

Na prvi pogodak gledatelji su morali čekati samo 22 sekunde kada je Nikola Perković doveo goste u vodstvo.

Varteks je izjednačio tri minute kasnije kad se Borna Radić odlično sjurio u protivničku polovicu i loptu proslijedio do Nikole Drožđeka koji je zabio za izjednačenje.

U šestoj minuti Neven Vukman odlično je našao Matiju Kuhara na drugoj vratnici koji zabio za 2:1. U nastavku su dinamovci preokrenuli rezultat. U devetoj minuti utakmice Antonio Franja zabio je za 2:2 na asistenciju Perkovića, a u 12. je Kristijan Čeko izvana zabio za 3:2.

U prvoj minuti drugog dijela Varaždinci su izjednačili preko Mihaela Kolarića koji loptu doslovno ugurao u mrežu gostiju.

No, u 20. minuti Robert Murić vratio je vodstvo gostiju, a samo nekoliko sekundi kasnije Čeko je povećao prednost.

U 21. Kuhar je svojim drugim zgoditkom smanjio na 4:5, no četiri minute kasnije Davor Kanjuh i Damir Koren povećali su na 4:7.

U posljednih pet minuta mreže se više nisu tresle pa je završilo 4:7.

Varteks - Futsal Dinamo 4:7 (2:3)

Dvorana na Dravi
Gledatelja: 2.000
Strijelci: 0:1 Perković (1), 1:1 Drožđek (4), 2:1 Kuhar (6), 2:2 Franja (9), 2:3 Čeko (12), 3:3 Kolarić (16), 3:4 Murić (20), 3:5 Čeko, 4:5 Kuhar (21), 4:6 (25) Kanjuh, 4:7 Koren (25)

Varteks: Posavec, Đurđek, Vrbnjak, Požgaj, Cvetko, Radić, Mujanović, Kuhar, Dreven, Drožđek, Benjak, Puclin, Golubar, Marković,
Kolarić, Vukman, Trener: Denis Vidač

Futsal Dinamo: Bešlić, Maloševac, Škorić, Đulvat, Koren, Murić, Stipić, Franja, Perković, Uremović, Čeko, Kanjuh, Penava, Trener: Mišo Martić