Vidovec Bios odličnom igrom do pobjede protiv Zameta

Piše: eVaraždin.hr

Objavljeno: 26.05.2013. 16:35

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:16

U utakmici 5. kola Lige za poredak Vidovec Bios pobijedio je na domaćem parketu momčad Zameta rezultatom 29:24.

Od početka je Vidovec Bios bio bolja ekipa, a nakon vodstva 7:3 na početku susreta, Riječani više nisu došli bliže od minus dva gola, koliko su imali na poluvremenu (14:12).

U nastavku razigrani Vincek, Herman, Jeftić i društvo samo povećavaju prednost, koja je u jednom trenutku i osam golova razlike, a na kraju je ipak završilo s „pristojnih“ pet za Vidovec Bios – 29:24.

Ovo je ujedno bila i posljednja utakmica ove sezone u Vidovcu, a u posljednjem kolu Bios putuje u Buzet, gdje će odlučivati o poretku na tablici. Buzet i Bios trenutno su poravnati, sa 9 bodova u Ligi za poredak.

Vidovec Bios - Zamet 29:24 (14:12)
Vidovec Bios: Grd (9+0 obr.), Dobovičnik, Peček 4, A. Melnjak 2(1), Jeftić 7, Svetec 1, Težak, Vincek 5(1), M. Melnjak, Vidaček 2, Breljak 1, Lovrenčić, Turković 1, Balent (5+2 obr.), Herman 4(1), Marčec 2(1). Trener: Alan Belko.
Zamet: Vukić, Vučko 4, Hrvatin, Mrakovčić 3, Černeka 3, Uzelac 1, Lončarić 6(2), Kružić 3, Slavic (11+2 obr), Karaula, Montanari, Šalić 3, Šunjić 1, Vučetić. Trener: Irfan Smailagić.